REGULAMIN LOSOWEGRANIE:

1. Postanowienia ogólne* Zakup w serwisie daje dostęp do płatnych zasobów strony losowegranie.pl oraz zapewnia całkowicie za darmo losowy klucz do gry na jednej z platform dystrybucyjnych.
* Klucze do gier są wysyłane losowo z wielu kluczy znajdujących się w naszej bazie.
* Każda gra pochodzi z legalnego źródła i nie zagraża banem na platformach.
* Adres email podany podczas zakupu zostanie przechowany w bazie danych w celu informacji wrazie ewentualnej reklamacji (logów).
* Administrator nie ponosi odpowiedzialności za błędy popełnione przez Klienta w zamówieniu, w wyniku których przesyłka nie dotarła do adresata, a także za nieuzasadnioną odmowę odbioru przesyłki.
* Administrator nie ponosi odpowiedzialności za ew. problemy związane z aktywacją klucza gry na swoim koncie.
* Informacje o naszej polityce cookie dostępne są pod tym adresem {...}.
* Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w każdym czasie bez podania przyczyny.
* Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin serwisu.
* Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od jego przestrzegania.

2. Zakup produktu* Dostejesz dostęp do ukrytej części strony po zaksięgowaniu zapłaty.
* Dostęp do ukrytej treści strony dostajesz po zakupie, a klucz do gry otrzymujesz na email, który podałeś na stronie głównej podczas zakupu lub podczas rejestracji. Podanie złego emaila nie podlega reklamacji. Nie możesz ubiegać się o zwrot kosztów, ponieważ klucz gry to darmowy gratis do zakupu płatnych zasobów serwisu.
* Podanie złego adresu e-mail nie podlega reklamacji. Nie możesz ubiegać się o zwrot kosztów za wysłany SMS, ponieważ jest to dobrowolna dotacja, a klucz gry to darmowy gratis.
* Losowa gra jest dostarczana całkowicie za darmo.
* Kod z gry należy wprowadzić na platforme, która obsługuję daną grę.
* Wysłanie SMS o złej treści bądź na zły numer nie podlega reklamacji. Nie możesz ubiegać się o zwrot kosztów za wysłany SMS.

3. Usługa premium SMS


* Usługa dotyczy sieci: T-mobile, Plus GSM, Orange, Play.
* Reklamacją kodów zwrotnych zajmuje się (...)
* Płatności obsługiwane przez SIMPAY.PL Korzystanie z usługi jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Reklamacje (jeżeli nie dostałeś kodu zwrotego) zgłaszaj poprzez formularz na https://simpay.pl/reklamacje

Klucze do gry nie podlegają zwrotom! Wszystkie nasze klucze pochodzą od producenta i nie ma możliwości aby nie działały, niemniej jednak w razie ewentualnych pytań proszę wysyłać wiadomości prywatne na naszym facebook'u.


>